top of page

KALİTE POLİTİKASI


BÜTEM A.Ş., Metal Tavan ve Metal Tavan Taşıyıcı Profilleri,Güneş enerjisi ile sıcak su sistemleri,Buhar jeneratörleri  üretimini yapmaktadır. Türkiye'de Metal Tavan ve tasıyıcı sistemleri,Güneş Enerjisi sektöründe piyasasının ilkelerinin yerleşmesinde ve uygulamasında hep öncülük yapmıştır. Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz bu kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Müşterilerimize en iyi ürünü söz verdiğimiz şekilde vermemiz firmamızın geçmişten gelen ilkesi olduğu gibi gelecekte var olabilme nedenlerimizden de birisi olacaktır. 

Yoğun bir rekabet ortamında olan aydınlatma sektöründe firmamızın öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmek için rekabeti uluslar arası standartlar uygun ve kalitede gerçekleştirmemiz gerekmektedir. 
 
Her zamanki önceliğimiz kalitedir. Bu amacın her aşamada önceliğinin korunmasını sağlayan temel değerlerimiz:
 
MİSYONUMUZ
Yüksek kaliteyi, teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.
 
VİZYONUMUZ
Her türlü duyguları ile tatmine ulaşmış personeli ile, yüksek kalitedeki en iyi hizmeti; en uygun zaman ve maliyet ile üretip müşterilerimize sunmak ve mutluluklarını sağlamaktır.
 
SERVİSİMİZ
Müşterilerimize yardım eden ve onların işlerini geliştirmeyi öngören bir düşünce ile, işlerin başlangıcından en sonuna kadar kendi çatımız altında geniş servis sunmak.
 
TAKIM ÇALIŞMAMIZ
Çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanlardan oluşan bir takım ile tek hedef doğrultusunda ekip çalışması yapmak.
 
TAKIM ARKADAŞLARIMIZ
Globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayemizin “İnsan” olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu sebeple insanımızın sağlığı ve güvenliği için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz.
 
ÇEVRE
Her koşulda, yoğun iş temposunda bile çevreye olan vazife bilincimizi yitirmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  
 
TAAHHÜT
Müşteriye istenilen işi hatasız bir şekilde ve zamanında teslim eden, saygın, istikrarlı, güvenilir, dürüst, güçlü bir firma olmak.
 
Bu değerler çerçevesinde BÜTEM A.Ş. olarak, çağdaş ve evrensel bir kalite sistemi oluşturmak için hedeflerimiz:
• Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla, müşterilerin istediği ürün özelliklerine tümüyle uymayı ilke olarak benimsemektir. 
• Kalitenin sürekliliği için, çalışanların rahat ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik etmektir.
• Kanuni yasal şart ve mevzuatlara uyumlu olarak çalışmaktır. 
• Teknolojiyi ve mevcut kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanarak sürekli gelişmektir. 
• Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri iş ortağı olarak görüp, onlarla ortaklaşa hareket eden bir kuruluş olmaktır. 
• Üretim esnasında gerek iç ve gerekse dış çevrenin korunmasına özen göstermektir.

bottom of page