top of page

Petek Tavan Sistemleri

Estetik, Fonksiyonel ve Dayanıklı Çözümler 

Bütem Metal olarak, her türlü mekan için estetik ve fonksiyonel metal asma tavan çözümleri sunuyoruz. Modern mimariye uygun, dayanıklı ve özelleştirilebilir tavan sistemlerimizle, alanlarınıza değer katıyoruz.

Ürün yelpazemiz, geniş bir tasarım çeşitliliği ile birlikte gelmekte ve her biri, hem görsel hem de işlevsel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özenle hazırlanmaktadır. Baffle, clip-in, hook-on, sismik, slimline ve daha fazla çeşitlilikteki tavan sistemlerimiz, her türlü iç ve dış mekan gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. İster modern bir ofis alanı, avm, metro isterse geleneksel bir ticari mekan olsun, Bütem Metal’in metal asma tavan çözümleri her ortama uyum sağlar.

Ürünlerimiz sadece estetik değil, aynı zamanda son derece dayanıklıdır. Ürünlerimiz, uzun süreli kullanım ve minimal bakım gereksinimi ile sizlere mükemmel bir yatırım fırsatı sunar. Metal asma tavanlarımız, ses yalıtımı ve enerji verimliliği gibi fonksiyonel avantajlar sağlayarak mekanlarınızın konforunu ve görsel deneyimi artırır. 

Bütem Metal, her türlü metal asma tavan ihtiyacınız için profesyonel çözümler sunar. Projelerinizde estetik, fonksiyonellik ve dayanıklılığı bir arada arıyorsanız, bizimle iletişime geçin ve kaliteyi keşfedin.

Petek metal asma tavan sistemleri

Tavanda açıklık, şeffaf ve modern bir görünüm elde etmek için tercih edilen petek sistemler, hücre boyutları seçenekleri sayesinde farklı ölçekteki mekanlarda bütünlük sağlar. Hücresel yapısından dolayı tavan arkası hacminde hava sirkülasyonunda kullanımına izin verir. Farklı tip aydınlatma uygulamalarına seçenek sağlar.

Hücre Boyut Seçenekleri : 150 mm - 100 mm - 75 mm - 50 mm
 
Standart ve demonte sistem seçeneği mevcuttur.

Petek Metal Asma Tavan Sistemleri

Petek T-15 Sistemler

Tavan görünüşünde açıklık, şeffaflık ve modernliğe sahip olmak için açık hücreli sistemler tercih edilmektedir. Değişik ölçüdeki hücre tipleri, sistemin farklı büyüklükteki alanlarına uygunluğunu sağlar. Sistem hücre biçiminde olduğundan tavan arkasında hava dolaşımı sağlanır. Projelerde farklı tasarım alternatifleri sağlayan çeşitli ışık fikstür uygulamalarına izin verir. 

Hücre Boyutu Alternatifleri: 200 mm - 150 mm - 100 mm - 50 mm

Petek Metal Asma Tavan Sistemleri

Petek Demonte Sistem

Taşıyıcı izi görünmez, kesintisiz devam eder, mekanda tavan boyunca bütünlük hissi oluşturur.
 
Hücre Boyut Seçenekleri : 100 mm - 75 mm - 50 mm

Profilin standart yüksekliği 40 mm olup, 50 mm yükseklikte imalat imkanı da vardır.

Petek Metal Asma Tavan Sistemleri teknik
Petek Metal Asma Tavan Sistemleri

PANEL MALZEME SEÇENEKLERİ
Galvaniz Çelik/Alüminyum/Paslanmaz Çelik 


AKUSTİK
Akustik kumaş ile αw: 1,00 e kadar yüksek ses yutma değerleri  


NEM
Galvaniz panel: 90% RH
Alüminyum panel: 100 % RH 

 
IŞIK YANSITMA  
Perforesiz: 9010 Boyalı % 86
Perforeli: 9010 Boyalı % 72

 
HİJYEN  
Anti-Mikrobiyal boya sayesinde, panel yüzeyindeki bakteri oluşumunu engellemede yüksek performans sağlanır.  
 
BOYA
Boya öncesinde, hassas yüzey temizliği ve fosfat kaplaması uygulanır. 6 robot kollu elektro static system sayesinde minimum 60 mikron boya panele uygulanır ve 180 mt uzunluğundaki fırında pişirilir. Tüm boyama işlemi otomatik olarak bilgisayar kontrolünde gerçekleşir.

bottom of page