top of page

MARKALARIMIZ

Finnmax-buhar-sauna-jeneratoru

1980 yılında kurulan Bütem Metal Form San. Ve Tic A.Ş. İstanbul Hadımköy’de faaliyet göstermektedir. Toplamda 5000 m² kapalı alan, ve 1500 m2 açık alanda  faaliyet göstermektedir.

Finnmax  ürünlerinde kullanıcı talepleri göz önünde bulundurularak, tasarım ve modelleme yapılmıştır. Üretimde 1. sınıf  paslanmaz Çelik ve Galvaniz  malzemeler kullanılmıştır. Yüksek  teknoloji makine parkuru ve statik boya tesisi ile tüm imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.

Ayrıca Metal asma tavan sektöründe yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atan firmamız son 15 yılda kendi oluşturduğu markalar ile pazar payını büyütmektedir.

Bütem markasıyla metal asma tavan ve aydınlatma sektöründe yer alan firmamız , Finnmax markasıyla SPA sektörüne sauna sobası , buhar jeneratörü ve sarf malzemeleri ile birlikte hizmet etmektedir. Ayrıca Güneş Enerjisi Sektöründe üst sınıf ürün olarak bilinen Sunmax Güneş Enerjisi Sistemlerininde sahibi ve üreticisidir.

Bütem A.Ş. Üretim esnekliğini ve verimliliğini müşteri memnuniyetine taşımakta ve ürünleri her geçen gün pazarda daha fazla talep edilir hale gelmektedir .

Sunmax Güneş Enerjisi Sistemleri| Metal Asma Tavan | Tavan Sistemleri

1980 yılında kurulan Bütem Metal Form A.Ş. 41 yıldır saç işleme tecrübesiyle İstanbul Hadımköydeki yeni tesisinde faaliyet göstermektedir.Dünyanın önemli markalarına, ince ve kalın saçtan imal ürünler sunan firmamız son 15 yılda kendi oluşturduğu markalar ile pazar payını büyütmektedir. Sunmax markasıyla sektörde yer alan firmamız aldığı patentlerle kısa sürede pazarda söz sahibi olmuştur.

Teknolojiyi takip etmeyi amaç haline getiren Bütem Metal Form A.Ş. ürünlerini üç boyutlu çizim programlarında tasarlayıp, CNC makinalarda el değmeden üretilebilmektedir.Kullanılan teknolojiler, üretim esnekliğini ve verimliliğini müşteri memnuniyetine taşımakta ve ürünleri her geçen gün pazarda daha fazla talep edilir hale getirmektedir.

Bütem Metal Form A.Ş. Planlama ve Sevkiyat operasyonlarında ileri teknoloji ERP yazılımları kullanmaktadır. Operasyon kalitesini ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi Belgesi) - IS0 14001 (Çevre Güvenliği Belgesi) - IS0 18001 (İşçi Sağlığı Güvenliği Belgesi) belgeleri ile yükselten ve ürünleri içinde "CE" Belgesini alan kuruluşumuz, standartlarını Avrupa normlarına eşit hale getirmiştir.

bottom of page